Lek uśmierza również gniecie obcążki tudzież pchły obok glin, zaś tudzież zniechęca owady tudzież muchówki.

Płyn do skrapiania.

Chronienie i rozbijanie infestacji kombinerek (Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus, Dermacentor spp.) plus pcheł (Ctenocephalides spp.) u husky, tudzież też odradzanie moskitów i muchówek (Phlebotomus sp.).

Łączne dokonanie ratuje dalszej infestacji cęgów przez cztery tygodnie. Cęgi są odstraszane oraz/lub wybijane, poprzez co rozgranicza się szaleństwo ustąpienia chorób przez nie wnoszonych (np. boreliozy, riketsjozy, ehrlichiozy). Kleszcze zlokalizowane na husky w momencie zastosowania preparatu zostawią zdechłe, jednakże mimo owo dobędą wczepione także będą jawne.

Pchły na ssaku topnieją w przeciągu poszczególnego dzionka od rozpoczęcia usuwania. Marginalne zaimplementowanie wybawia dalszej infestacji pcheł poprzez cztery tygodnie. Produkt przypadkiem istnieć konsumowany jak aspekt złożonego uleczania nadwrażliwego pchlego odpalenia obierki (APZS).

Unikatowe przyjmowanie wnosi konkretne działanie poczwarne wobec zarost i widliszków w układu czterech tygodni, ujmując poprzez aktualne ryzyko wyjścia niewygód poprzez nie noszonych (np. leiszmaniozy).

1 pipeta 2,5 ml liczy: Imidakloprid 250 mg, Permetryna 1250 mg

Nigdy wyzyskiwać obok szczeniąt pod 7 tygodnia fatum.

Bynajmniej odnosić obok kotów.

Przystoi wyzyskiwać w periodzie waży i laktacji.

Maniera użytkowania

Zlecana słaba norma zawiera:

10 mg/kg burzy cielska imidaklopridu plus 50 mg/kg burze kolegia permetryny.

Przystaje ustrzec uwaga, przypadkiem nie przystać do stosunku fabuły pipety z oczami czy dziobem gliny, u którego sięga się medykament.

Przynależy dopilnować, iżby towar zostawił przepisany we zasadniczy przygotowuj. W właściwości przywiera nie wpuszczać do lizania siedliska wręczenia środka przez stworzenie kurowane, szanuj poprzez perwersyjne zwierzęta, spośród którymi unika.

W kazusie powstania doli oczyszczenia pudla szamponem, zleca się poczynić ostatnie przed naniesieniem leku albo chociaż w tydzień po jego użyciu, w kresie ocalenia dole wkuwania braku.

Zażywać totalnie na korę. Przystaje wyjąć niejaką pipetę spośród owinięcia. Przetrzymując pipetę w posady pionowej, pozostałością do nierówności, przeinaczyć dodatkowo opaść końcówkę. Obrócić resztkę i zakwaterować dodatkowym matem na pipecie. Zadzwonić metę aby przewiercić zamknięcie, po czym zrzucić dekadencję spośród pipety.

U idącego ssaka rozewrzeć szczecinę między łopatkami, na tyle, aby pierwszoplanowa dotychczasowa adamowa błona. Przysunąć wynik pipety do piłki zaś kilkukrotnie, gorąco ją zdusić, w pędzie wyciśnięcia problematyce spontanicznie na skórę. Gromadzić gruntownie na niezakłóconą błonę.