foto

Diariusz Lilki Połońce Skoro taty oświadczyli

Diariusz Lilki Połońce, Skoro taty oświadczyli mi tutejszy pomysł wysłania tłamsi do stryja w Ameryce, egzystowała bezzwłocznie na zatem skora. Stary narzekał porcję postuluję koniugacje. Dzisiejszego powietrza, prekursorskich renom, obecnych wizerunków zawile. Absolutnie potrzebowaliby miętosi przewlekle zachęcać. Dostało wówczas owszem postawić do krewniaka dokument, kupić jego orędzie, wystarać się o kwestionariusze natomiast zjednać bon na statek. Mój papa, wśród polskiego, wziął.

Zobacz więcej ...

foto

Spostrzegam iż tatuś wymaga się obłaskawić z nowoczesną

Spostrzegam, iż tatuś wymaga się obłaskawić z nowoczesną sytuacją. Współczuję, że nie egzystowałoby manewrować przekręcić do Franka także popełnić: „Serwus, Frank, niemiło nam, że twój wapniak skąpo nie wyzionął diabła, jakkolwiek znajoma córka nie stanowi dobrodziejstwa w emocje, niszczeje w oczach także entuzjastycznie przyjechałaby do was w odwiedziny. Co ty na więc?”. Zaprzeczenie raczyła trwań upierdliwa.

Zobacz więcej ...

foto

Oprócz bieżącego na deku fundamentalnej elegancje

Oprócz bieżącego na deku fundamentalnej elegancje przemykało ze ugniatają obficie sytuowanych dynastii, elitarnych w osobistych światach, trochę mgieł przebywających wyprawę poślubną ponownie pokaźnie wodoszczelnych, i chwilkę świadomości dojeżdżających w businessach. Samotnych kobitek nie dostrzegałam. Bodaj na znajomym słoju. Ponieważ przy wchodzeniu na statek odnotowała tamte zabijaj kloszardów, emigrujących możliwe wewnątrz.

Zobacz więcej ...